Tipy jak hledat byt-výběr místa

06.03.15

Zvažte umístění práce, rodiny, přátel a volný čas při výběru místa pro vašeho bytu. Můžete také muset přemýšlet o nakupování, školách a dalších faktorech. Jsou jejich apartmány v blízkosti svého zaměstnavatele, které jsou pohodlné a v přijatelném oblasti? Kolik času strávíte dojíždění tam a zpět do práce oproti dojíždění pro rodinu, přátele a volný čas? Když si uvědomíte, jak nájemné a dojíždění náklady, což je nejlevnější varianta.

Zkontrolujte masové možnosti průjezdu, pokud nebudete jezdí do práce. Tam, kde jsou mezipřistání v této oblasti. Můžete dosáhnout cíle, budete pravidelně navštěvovat v rozumném množství času?

Pokud máte dotazy ohledně této oblasti, zkuste strávit půl dne na den návštěvou restaurace, obchody, kavárny, a osoby s bydlištěm v této oblasti. Při návštěvě restaurace či kavárna, jaký typ lidí používat? Navštivte s ostatními patrony v kavárně. Návštěva se servírkou v restauraci. Navštivte oblast obchody a zeptejte se úředníci o bezprostředním okolí. Zvažte trávit několik hodin chůze přes oblast. Perspektiva získané z procházky oblasti je často velmi odlišné, než pohled získané z jízdy přes oblast. Můžete však vztahuje pouze na největší vzdálenost při chůzi. Zvažte také jízdě v oblastech, kde nemáte čas na procházku.

Zvažte dostat obyčejný byt v atraktivní lokalitě namísto pěkného bytu v méně atraktivní lokalitě. Pečlivě přemýšlet o trade-off mezi časem, kvalita bytu a peněz s ohledem na dojíždění. Chtěli byste raději obyčejný byt a měl jen 10 minut dojíždění? Nebo byste chtěli mít luxusní byt a musí dojíždět jednu hodinu v každém směru do práce? Pokud apartmány v blízkosti vaší práci stojí extra $ 50- 100 dolarů za monthArticle vyhledávání, je to stojí za to, jak snížit dojíždět o 30 minut až hodinu?

Zvažte zkoumá činnost trestné činnosti v oblasti. Většina policejní oddělení bude poskytovat informace o trestné činnosti na konkrétní nemovitosti, nebo v dané oblasti. Můžete navštívit místní policejní rozvodnu, aby si jejich zpětnou vazbu.

Komentáře 

Doporučené články:

Vyhledávaná témata: