Najděte si byt za jeden den

04.03.15

Chcete-li najít byt, musíte odfiltrovat 99,99% ostatních bytových komplexů. Nejdůležitější stupeň filtrace je umístění. Vyberte oblast města, kde chcete žít. Pokud se stěhujete do bytu z města, získat pomoc od někoho v oblasti, kde se pohybujete.

Nastavit realistický rozpočet. Vaše náklady na bydlení by neměla překročit o 30 až 35% svého příjmu domácnosti. To zahrnuje nájemné, elektrický, plyn a vodu.

Dalším krokem při výběru bytu je vybrat typ jednotky, velikost jednotky a zařízení, které jsou pro vás důležité. Zvažte jak vybavení, in-jednotky a projekt nebo komunity vybavení.

Pomocí on-line vyhledávání bytu nebo online apartmán najdite bytové komplexy. Nejlepším řešením je najít si apartmán vyhledávací službu, která obsahuje informace o všech dostupných bytů ve městě. Některé z on-line bytu vyhledávacích služeb mají informace pouze o 10 nebo 15% bytů ve městě. Také zvažte online bytu vyhledávací službu, která nabízí 100 dolarů slevu. To vám pomůže s vašimi pohybující náklady.

Omezit seznam bytů do dělá, které se zdají být nejlépe hodí - na asi pět nebo osm bytových nemovitostí. Začněte volat byty se dostat aktuální informace o dostupnosti jednotky, a speciality, které nabízejí. Slevy, které nabízí byty se mohou lišit od půdorysu do půdorysu a ze dne na den. Volání do bytu, než navštívíte vám pomůže dostat to nejlepší řešení. Také požádat o informace o poplatky za podání žádosti, vkladů a první měsíčních nájmů. Některé apartmány mají sníženou platbu za první měsíčních nájmů.

Navštivte tři až pět vlastnosti, které se zdálo, aby co nejlépe vyhovoval vašim požadavkům. Zeptejte se podrobné otázky týkající se otázky, které jsou pro vás nejdůležitější. Dělejte si poznámky, když jste na místě. Vaše paměť bude slábnout rychle. Vlastnosti začne běžet společně. Potvrďte informace o vklady, první měsíční nájemné, poplatek za podání žádosti, nájemného a jednotkových vybavení, pokud chcete navštívit každou vlastnost. Také chtěl vidět jednotky, které mají k dispozici pro vás, místo toho jen vidět modelu jednotky.

Po návštěvě vlastnosti, zkontrolovat své poznámky a vyberte vlastnost, která je pro vás nejlepší. Zavolejte a zjistěte, zda mohou zlepšit svou poslední nabídku na možná snížením vkladu, vzdání se poplatku za přihlášku, nebo snížení nájemného.

Navštivte majetek a jednat o pronájmu. Součástí pronájmu je právní dokument. Měli byste si přečíst smlouvu o pronájmu. Ptejte se, pokud nerozumíte části nájmu. Ve většině případů, nájem je k jednání. Je-li doba pronájmu se nezdá rozumné, zeptejte se pronájmem ho změnit.

Před přijetím do bytu, šel přes to u leasingové agenta nebo byt správce. Pečlivě zkontrolujte položky, jako jsou pultů, koberce, vinylové dlaždice, zrcadla, Vypínače, úroveň skončit v vanou / sprchou a zásuvek. V případě, že byt není čistý, zeptejte se byt zástupce v případě, že si vyčistit dříve, než budete pohybovat v. Také požádal o tom, co musíte udělat, (pokud jde o vyčištění pozemku) na to, aby váš vklad vrátil.

Komentáře 

Doporučené články:

Vyhledávaná témata: