Jednoduché rady o kočkách, které Vám pomohou

09.03.15

Užívání kočku na pravidelné prohlídky u ordinace veterinárního lékaře je součástí bytí zodpovědný majitel pet. Kočky potřebují očkování k zachování zdraví, a váš veterinář může dávat pozor na jiných zdravotních problémů. Snažte se udržet stejnou veterináře během životnosti vašeho domácího mazlíčka. To zajišťuje, že veterinář bude mít vynikající znalosti o vašeho domácího mazlíčka anamnéze.

Malé místa jsou místa kočky milují se dostat do. Pokud mají obojek, může se to ukázalo jako bezpečnostní riziko, kdyby se náhodou uvíznout. Límec, který se bude brejku je nejlepší nápad pro bezpečnost. Tento druh límce může proměnit potenciálně nebezpečnou situaci, do čistě rozčilující jeden.

Dejte vyhřívaný dlaždice pod postel starší kočky. Jednoduše ohřevu Terakotové dlaždice ve 200 stupeň troubě po dobu 20 minut. Dejte ji do tkaniny a umístěte pod dekou nebo v posteli kočičí je. Změňte to často, pokud se vám líbí.

Pravidelné návštěvy u veterináře se ujistěte, že jste kočka je zdravá, jak se může stát. Vaše kočka musí vždy jít k veterináři na vyšetření, zvláště pokud potřebují záběry. Je-li podmínka, nemoc, nebo úraz stane, vaše kočka by měla být přijata k veterináři ihned.

Ujistěte se, že vaše kočka má límec, pokud to jde ven. To může pomoci, pokud vaše kočka se ztratí, zatímco putování v přírodě. Musíte být jisti, že máte jméno vašeho domácího mazlíčka a číslo napsané na štítku.

Nedovolte, aby vaše kočka získat úrazu elektrickým proudem. Spray je s hořkou jablko, a oni budou držet dál. Většina kancelářské obchody prodávají trubku, který můžete držet všechny vaše drátů a kabelů skrz pokud spray nefunguje. Můžete svazek volné kabely dohromady a umístit je do papírových ručníků rolích. Odlož elektroniku, která mají lákavé, tenké kabely, když jste je nepoužíváte.

Vaše zařízení a příslušenství lze snadno zničen drápy kočky. Kupte si škrabadlo zastavit vaše kočka od zničení vašeho domova. Povzbuzujte je, aby poškrábat, že místo. To se nestane přes noc, ale s nějakou trpělivost, měli byste být schopni zachránit svůj dům ze spárů.

Dejte své kočce hodně pozornosti a lásky. Kočky nám hodně lásky, a zaslouží si být milován zpět. Kočky potřebují společenský život s lidmi, stejně jako je tomu u jiných lidí. Vaše kočka chce být co nejvíce členem rodiny jako kdokoliv jiný.

Měli byste se pokusit svůj nejtěžší přijít na důvod, proč jste se slyšet vaše kočka mňau. Pokud jste strávili žádné významné množství času v okolí vaší kočky, budete rychle zjistíte, že můžete přijít na to, co chce, když pláče. Tyto meows může znamenat hlad, štěstí, nebo touhu jít za prozkoumání. Budete rychle naučit náznaků.

Nemůžeš držet kočku jako domácího mazlíčka, pokud nejste připraveni správně pečovat o ni. Pokud vlastníte kočku, neváhejte přečíst tento kousek nad, takže si můžete absorbovat tyto skvělé tipy. Máte-li pečovat o vaši kočku správně, že jste se kočka dárek v podobě longArticle vyhledávání a zdravý život.

Komentáře 

Doporučené články:

Vyhledávaná témata: