Alergie na zvířata - Můžete si nechat svého domácího mazlíčka?

10.03.15

Tam, kde se alergie pocházejí?
Obvykle se vztahuje k citlivosti pokožky člověka. Lidé s kožních onemocnění jsou zvláště náchylnější k nesnášíte domácího mazlíčka. Jako kočky a psi jsou nejběžnější domácí zvířata v domácnosti, že jsou první na seznamu způsobit podráždění. Nicméně, jiné zvířata, jako jsou myši, křečky, domácích králíků i zvířat, jako jsou koně, kozy a krávy mohou také ovlivnit lidské tělo a způsobit kýchání, svědění, atd. To se děje proto, že každé zvíře má svou vlastní vůni a uvolňuje v životním prostředí , stejně jako pocení je pro člověka. Organismus některých lidí je příliš citlivý a nelze tolerovat tyto pachy.

Jaké jsou příznaky pro pet alergie?
Alergie na domácí zvířata často ukáže jako podráždění v očích slzy, kýchání, rýma, astma a kožní vyrážky. Je běžné, že k dezinterpretaci tyto pro příznaky pro jiné onemocnění, jako je nachlazení nebo komíny.

Existuje způsob, jak mít domácího mazlíčka, i když má alergii?
Je možné, aby lidé, kteří trpí alergií koček a psů, aby ostatní zvířata jako alternativu. Ptáci, ryby a plazy se rozhodli nahradit sladké kožešinové koule, ale je to často nestačí. Existuje několik způsobů, jak snížit vliv alergie, ale to pracuje s lidmi, jejichž nesnášenlivost není tak silný. Lidé se silným intolerancí, kteří zažívají dušení a závažné alergické reakce se měli vyhnout, které mají chlupaté zvíře.

# 1 Průměrný člověk stráví zhruba třetinu svého života v ložnici. Ujistěte se, že váš mazlíček nemá přístup k vaší ložnice.

# 2 Ujistěte se, že větrání ve vašem domě funguje správně.

# 3 Používejte vysavač u vás doma na pravidelném základě.

# 4 Pokud máte dogScience články, ujistěte se, že ji koupat pravidelně. Instinkty kočky jsou více rozvinuté, ale přesto alespoň jednou potřebovat jejich sprchu rok.

# 5 Pečujte o stavu a zdraví vašeho domácího mazlíčka. Dobrá strava a vitamíny měl dělat.

# 6 Umyjte si ruce pokaždé, když bylo v kontaktu se svým miláčkem.

# 7 Zeptejte se svého lékaře o možném léčení nebo antialergenní úpravou.

Komentáře 

Doporučené články:

Vyhledávaná témata: